Ekonomistler Platformu Üyelik

Ekonomistler Platformu, Türkiye’de ekonomi politikaları alanında referans kuruluş olmak üzere 28 Haziran 2000 tarihinde kurulmuştur. Modern ve kurumsallaşmış bir düşünce örgütü yapısını Türkiye’ye sunmak üzere çalışmalarını sürdüren Ekonomistler Platformu, yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde birçok araştırma ve uygulama projeleri geliştirmiş ve bu doğrultuda alanında en saygın sivil toplum örgütlerinden biri olmuştur.

Ekonomistler Platformu’nun, tarafsız, güvenilir ve nitelikli çalışmalar sunan ve yönetim kurulu, icra kurulu, danışma kurulu ve üyeleriyle oluşturduğu yapısının temel amacı; Türkiye ekonomisin güçlü ve güvenilir bir yapıya kavuşmasına katkı sağlamaktır.

Türkiye ekonomisi için bugüne kadar önemli çalışmalarda bulunmuş ve hız kesmeden yoluna devam edecek olan Ekonomistler Platformu’nun genç ve dinamik ekibinde sizler de yer alabilirsiniz.

Neden Ekonomistler Platformu’na Üye Olmalıyım?

Ekonomistler Platformu’nun 2000 yılından bu yana bir sivil toplum örgütü olmasının avantajıyla; iş dünyası, akademisyenler, ekonomi basını, yerel, ulusal ve uluslararası ekonomi kuruluşları ile oluşturduğu iletişim ağı içerisinde bulunabilirsiniz.

Ekonomistler Blog yayın ekibinde sürekli ya da misafir yazar olarak yer alabilir ve bu sayede yazılarınızın daha geniş kitlelere erişimini sağlayabilirsiniz.

Eğitim programlarımıza üyelerimize özel avantajlarla katılabilirsiniz.

Ekonomistler Platformu tarafından ya da ortaklığıyla gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası alanda eğitim, panel, toplantı ve daha bir çok faaliyete katılma imkanı bulabilirsiniz.

Ekonomistler Platformu’nun ulusal ve uluslararası projelerinde uzmanlık alanınıza göre aktif rol alabilirsiniz.

Ekonomistler Platformu Üyelik Süreci

Ekonomistler Platformu’na üye olmak için öncelikle Ekonomistler Derneği üyelik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Üyelik başvuru formunuzun gönderilmesi ve Ekonomistler Derneği’nin aşağıda bilgisi verilen banka hesabına yıllık üyelik ücretinizi yatırmanızla birlikte üyeliğiniz başlayacaktır.

Dernek Üyelik Başvuru Formu’nu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Doldurulan üyelik başvuru formları info@ekonomistler.org.tr adresine gönderildikten sonra işleme alınmaktadır.

Ekonomistler Derneği 2024 yılı için üyelik giriş aidatı 5.000 TL ve yıllık üyelik aidatı 1.000 TL olarak belirlenmiştir.

Hesap Bilgileri:

Ekonomistler Derneği

Vakıfbank Eyüp Topçular Şubesi

IBAN: TR34 0001 5001 5800 7301 9699 86