‘Hedef Sağlık, İstikamet İstanbul’ Proje Ekibi EMITT’teydi

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Ekonomistler Platformu ortaklığıyla İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen ‘Hedef Sağlık, İstikamet İstanbul’ isimli proje kapsamında  dünyanın en büyük ilk beş turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT ziyareti gerçekleştirildi.

Proje koordinatörü Neyir Seda Ütügen, Koordinatör Yardımcısı Temel Karataş ve Proje Asistanı Sena Cebe tarafından gerçekleştirilen ziyarette ulusal seyahat acentalarının yanı sıra uluslararası seyahat acentaları ve sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren diğer kurum ve kuruluşlar ile proje hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Acenta ve kuruluşlarla yapılan bu görüşmelerin ardından proje ekibi EMITT fuarı etkinlik programı içerisinde yer alan “Sağlık Turizmi” başlıklı sunuma da katıldı.

‘Hedef Sağlık, İstikamet İstanbul’ projesi ile seyahat acentaları ve sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren diğer kurum ve kuruluşlar arasında işbirliği kapasitesinin arttırılması ve sağlık turizmi tanıtım, işbirliği ve yönetim süreçlerinde teknolojinin etkin kullanımının sağlanması hedefleniyor.

Ekran Alıntısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir