Ebrar Eda Demir

Ebrar Eda Demir

Ebrar Eda Demir, ilk iş deneyimini Collection Platform Yazılım ve Danışmanlık Anonim Şirketinde stajyer olarak tamamlamıştır. 2013 Eylül ayından itibaren aktif olarak Ekonomistler Platformu’nda kurum içi idari işlerin yürütülmesi ile birlikte Avrupa Birliği tarafından desteklenen çeşitli projelerde görev almıştır. Ebrar Eda  Demir, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda ön lisans eğitimini tamamlamış olup, Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir.

Aynı zamanda T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yürütülen T.C. ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen “Sektörel Yatırım Alanlarında Genç İstihdamın Desteklenmesi” hibe programı çerçevesinde “Mobil Teknoloji, Mobil İstihdam” projesinde proje asistanı olarak görev almaktadır.

Önceki Mücahit Çakıcı
Sonraki Selçuk Mutlu

Yazar Hakkında

Ekonomistler Platformu
Ekonomistler Platformu 679 yazı

Ekonomistler Platformu, Türkiye’de ekonomi politikaları alanında referans bir sivil toplum örgütü olmak üzere 2000 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu yazıları da beğenebilirsiniz

Ofis Kadrosu 0 Yorum

Yavuz Çandır

1995 yılında İstanbul’da doğan Yavuz Çandır, lise öğrenimini 2013 yılında Bakırköy Lisesi’nde tamamlamıştır. Ardından 2014 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesi Ekonomi bölümünü kazanmıştır. Yavuz Çandır, halen lisans eğitimine devam

Ofis Kadrosu 0 Yorum

Berna Dinç

1994 yılında İstanbul’da doğan Berna DİNÇ İstanbul Teknik Üniversitesinde ki 1 yıl süreli eğitiminin sonrasında, İstanbul Ticaret Üniversitesi İşletme Fakültesinde başlamış olduğu İngilizce İktisat bölümüne devam etmektedir. Garanti Bankası, INDITEX

0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış!

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz!

Yanıt verin